Poznaj nas

O agencji zatrudnienia Nwsolution

Szukasz pracownika? Poszukujemy pracowników dla całej Unii Europejskiej, także dla Ciebie.
Statystyki wskazują na wysokie zainteresowanie pracownikami z Ukrainy. Największe zapotrzebowanie dotyczy zawodów technicznych. W Polsce znajduje się ponad 1,2 mln zatrudnionych cudzoziemców z Ukrainy.

Rekrutuj z nami Ukraińców, lub rzetelnych pracowników z innych krajów

Obawiasz się o niedobór pracowników w przyszłości? Poszukiwanie pracowników z Ukrainy zajmuje zbyt wiele Twojego czasu? Dział rekrutacji w naszej agencji pracy tymczasowej się tym zajmie, tym samym zadba o Twoją przyszłość. W sposób rzetelny, skuteczny i szybki wypełniamy swoje obowiązki, poczynając od znalezienia pracownika, wypełnienia dokumentów z tym związanych po logistyczne zorganizowanie noclegu oraz dowozu pracowników z Ukrainy. Doskonale sprawdzają się u nas ukraińcy w pracy na linii produkcyjnej, kierowcy oraz pracownicy budowlani.
Naszym parterom polecamy leasing pracowniczy, jest to usługa wynajmu pracowników polegające na umowie trójstronnej zawartej między leasingodawcą, pracownikiem z Ukrainy a leasingobiorcą. Leasingodawca bierze pełną odpowiedzialność za zatrudnionego obcokrajowca. Współpraca może mieć charakter stały jak i tymczasowy. Zatrudnionych pracowników z Ukrainy na okres tymczasowy obowiązują te same prawa i obowiązki, co pracowników zatrudnionych na stałe.

Bądźmy
w kontakcie

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym sercu Poznania.
Biuro: 09:00 do 17:00.
Zapraszamy!

Adres
ul Półwiejska 16/6, 61-888 Poznań
Telefon
+48 535 916 995
Telefon
+48 575 888 234
Mail
biuro@ukrainskipracownik.com
Mail
office@nwsolution.info

Otrzymaj ofertę