Ile możesz zyskać?

Leasing pracowniczy jest to usługa wynajmu pracowników, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem przedsiębiorców, pragnących z jednej strony ograniczyć koszty zatrudnienia, a z drugiej zwiększyć wydajność działań. Ta forma zatrudnienia przesuwa odpowiedzialność prawną za pracownika na usługodawcę. Zatrudnienie ma charakter trójstronny – występuje podmiot użyczający pracownika, pracownik oraz podmiot korzystający z użyczenia. NW Solution, jako zespół specjalistów w zakresie pośrednictwa zatrudnienia, oferuje kompleksowy leasing pracowniczy.
Na czym to polega?

Na czym to polega?

Leasing to wypożyczenie pracownika, zatrudnionego w jednej firmie, do drugiej – na określony czas i przy zgodzie obu pracodawców. Macierzysty pracodawca musi określić czas trwania urlopu bezpłatnego, w trakcie którego jego pracownik realizować będzie zadania w innym przedsiębiorstwie, a także podać stanowisko i rodzaj wykonywanej pracy. Oczywiście na czas zawartego między dwoma przedsiębiorstwami porozumienia, pracownika obejmują dwie umowy, ale otrzymuje on wynagrodzenie tylko z firmy, do której został wypożyczony. Istnieją dwa podstawowe typu leasingu pracowniczego – body leasing, w przypadku którego wypożyczany jest jeden specjalista, a także team leasing, który dotyczy całego zespołu. Popularność tego sposobu zatrudnienia wynika z wielu korzyści dla obu przedsiębiorstw – jeżeli więc chcecie Państwo zyskać wykwalifikowanych pracowników, zgłoście się do naszej Agencji NW Solution!

Jakie korzyści daje leasing pracowniczy w NW Solution?

Firma, korzystająca z usługi leasingu pracowniczego, płaci jedynie za wykonanie zadań. Rekrutacja, badanie lekarskie, szkolenie BHP, ZUS, podatki oraz cała logistyka znajduje się po naszej stronie. Możecie Państwo skupić się na swoich podstawowych obowiązkach, a kwestie pracownicze pozostawić nam.

NW Solution zapewnia:

– brak formalności
Formalności administracyjne, rozliczeniowo-księgowe oraz obowiązki nadzorcze przejmuje usługodawca. Po naszej stronie znajduje się rekrutacja, badania lekarskie, szkolenia BHP, ZUS i podatki.
– zorganizowana logistyka
Organizujemy logistykę: zakwaterowanie, wyżywienie i dowóz do zakładu pracy.

– duże oszczędności

Ponad 20% redukcja kosztów zatrudnienia.

– profesjonalna obsługa
Rezydent odpowiedzialny za kontrakt. Przy umowach powyżej 100 osób zapewniamy specjalistę gwarantującego szybkie wdrożenie.

– brak dodatkowych kosztów
Brak kosztów zwolnień lekarskich, urlopów, nadgodzin, godzin nocnych i pracy w soboty.

– bezpieczeństwo biznesu
Stabilizacja pracy zakładu. Możliwość zwiększenia i redukcji zatrudnienia w ciągu kilku dni.

Zapraszamy do współpracy!
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu pracowniczego i oddajemy do Państwa dyspozycji wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewnią wysoką kulturę pracy oraz skuteczną pomoc w osiągnięciu celów przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb – my zajmiemy się resztą!

Bądźmy
w kontakcie

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym sercu Poznania.
Biuro: 09:00 do 17:00.
Zapraszamy!

Adres
ul Półwiejska 16/6, 61-888 Poznań
Telefon
+48 535 916 995
Telefon
+48 575 888 234
Mail
biuro@ukrainskipracownik.com
Mail
office@nwsolution.info

Otrzymaj ofertę