Pracownicy budowlani, linii produkcyjnej i kierowcy z Ukrainy – dlaczego warto zatrudnić?

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy cieszy się ogromną popularnością wśród tych przedsiębiorców, dla których szczególnie ważna jest efektywność zatrudnianych oraz oszczędności. Na naszym rynku pracy nie brakuje obecnie specjalistów zza wschodniej granicy, którzy sprawdzają się w różnych branżach i potrafią wykonywać rozmaite zadania, jednak nie ulega wątpliwości, że to pracownicy budowlani, linii produkcyjnej oraz kierowcy z Ukrainy są najbardziej pożądani i najczęściej dostępni dla przedsiębiorców. Dlaczego warto postawić właśnie na tych specjalistów i z czym to się wiąże?

Specjaliści, którzy są gotowi do pracy

Jako doświadczona agencja specjalizująca się w pośrednictwie zatrudnienia pracowników z Ukrainy, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą wartość dla przedsiębiorstw przemysłowych oraz transportowych niesie zatrudnienie pracowników ze Wschodu. Po pierwsze – zatrudniając pracowników z Ukrainy koszty zatrudnienia maleją o 21 procent, ze względu na mniejsze oczekiwania finansowe zatrudnionych, a także pomoc wyspecjalizowanej agencji zatrudnienia, która zajmuje się wszelkimi kwestiami formalnymi.

Ale to nie wszystko. Wśród ukraińskich pracowników nie bez przyczyny najwięcej jest pracowników budowlanych, przemysłowych oraz kierowców. Ukraińcy są niezwykle pracowici i zaangażowani w wykonywane przez siebie zadania, a do tego posiadają wysokie kwalifikacje związane z branżą budowlaną czy przemysłową. Niezależnie więc od tego czy poszukujecie Państwo specjalistów, czy też pomocników, macie możliwość znalezienia najlepszych kandydatów właśnie wśród pracowników z Ukrainy. Ich zaangażowanie jest nieocenione, a chęć pracy po godzinach bardzo doceniana przez wielu przedsiębiorców.

Warto zatrudniać również ukraińskich kierowców, którzy nie tylko posiadają odpowiednie umiejętności, ale również ogromne doświadczenie. Bardzo prawdopodobne jest zatrudnienie kierowcy, który wcześniej przez wiele lat pracował w przedsiębiorstwie transportowym w swoim kraju i obecnie – w celu podwojenia swoich zarobków – poszukuje miejsca pracy w Polsce. Jest to bardzo korzystne dla przedsiębiorców, ponieważ w naszym kraju wciąż cierpimy na niedobór wykwalifikowanych kierowców, a problem ten skutecznie rozwiązują pracownicy z Ukrainy. W tym wypadku przepisy związane z zatrudnieniem są nieco bardziej skomplikowane, ale od czego są agencje zatrudnienia? Kontaktując się z NW Solution i przedstawiając swoje oczekiwania, macie Państwo możliwość pozyskania najlepszego kandydata dla swojej firmy!

Skuteczne zatrudnianie pracowników z Ukrainy? Tylko z pomocą specjalistów!

Oczywiście na skuteczność w wykonywaniu zadań możecie Państwo liczyć wyłącznie wtedy, gdy zatrudnieni pracownicy będą posiadali odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. O to zadba nasza agencja, ponieważ jako specjaliści w zakresie poszukiwania i rekrutowania wykwalifikowanych pracowników, dbamy o to, by na dane stanowisko została przydzielona odpowiednia osoba. Dokładnie analizujemy Państwa potrzeby i poszukujemy wśród kandydatów takich osób, które będą w stanie spełnić wszelkie Państwa oczekiwania – zarówno pod kątem kwalifikacji, doświadczenia, jak również pożądanych cech charakteru.

I to nie wszystko! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zatrudnianie cudzoziemców wiąże się z dodatkowymi formalnościami i dlatego też zajmujemy się nimi osobiście, odciążając Państwa od tego obowiązku. Zapewniamy również zadbanie o te najbardziej uciążliwe pozwolenia, np. dla kierowców międzynarodowych czy związane z pozwoleniem na pracę. Podpisując umowę z nami, macie Państwo zapewnioną obsługę specjalistów w zakresie rozliczania i wypłacania wynagrodzeń, rozliczania składek, pomoc prawną, a nawet zadbanie o nocleg oraz dowóz pracowników z Ukrainy w miejsce zatrudnienia.

Wszystko to sprawi, że zatrudnianie pracowników zza naszej Wschodniej granicy, okaże się dla Państwa bardzo korzystne!

Bądźmy
w kontakcie

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym sercu Poznania.
Biuro: 09:00 do 17:00.
Zapraszamy!

Adres
ul Półwiejska 16/6, 61-888 Poznań
Telefon
+48 535 916 995
Telefon
+48 575 888 234
Mail
biuro@ukrainskipracownik.com
Mail
office@nwsolution.info

Otrzymaj ofertę